درخواست چین و کره برای سرمایه‌گذاری در پالایشگاه‌های ایران

معاون وزیر نفت از اعلام آمادگی سرمایه‌گذاران خارجی برای احداث پالایشگاه های سیراف خبر داد و گفت: محدودیتی برای پذیرش سرمایه گذاری خارجی نداشتیم و تا کنون شرکتهای چینی و کره ای برای حضور در این بخش اعلام آمکادگی کرده اند.

80746.jpg

معاون سیاسی استانداری خوزستان: همه چیز تحت کنترل است

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان این‌که داعش ساخته و پرداخته دولت‌های اسکتباری و در جهت بی‌ثبات کردن کشورهای منطقه است، گفت: با وجود هم‌مرز بودن خوزستان با مناطق جنوبی کشور عراق، مشکل امنیتی در خوزستان وجود ندارد و همه چیز تحت کنترل است.


Multimedia_pics_1388_2_photo_6661.jpg

افشارزاده: بخش بزرگی از پول قلعه‌نویی را نداده‌ایم/ 90% از پیش‌بینی‌های ما محقق شده است

مدیرعامل باشگاه استقلال با ابراز رضایت از وضعیت تیم استقلال در رقابت‌های لیگ برتر گفت: با 18 امتیازی که کسب کردیم، امید زیادی داریم که نیم فصل اول را با قهرمانی تمام کنیم.

یک مدرس حوزه و دانشگاه:یکی از وظایف ما نترسیدن از دشمن و کم‌نیاوردن است

یک مدرس حوزه و دانشگاه‌های آذربایجان‌شرقی، گفت: جنگ نرم رسانه‌ای بر ضد جامعه اسلامی هر روز گسترده‌تر می‌شود و کشورهای استعماری متعهد شده‌اند تا با کمک شبکه‌های ماهواره‌ای، ارزش‌های ما را مورد تهدید قرار دهند و در این زمینه از راه‌های مختلف وارد شده‌اند.

در میزگرد ایسنا مطرح شد؛مقابل فضای مجازی چه باید کرد؟

‌سنتی بودن خانواده‌ها پیامدهای منفی استفاده از فضای مجازی را افزایش داده است و وقتی اینترنت بدون برنامه در اختیار افراد قرار می‌گیرد، حریم خانواده‌ها با تهدید روبرو شده و مشکلات مختلفی را ایجاد می‌کند، در صورتی که ورود اینترنت در جامعه غربی به دلیل تدوین برنامه مناسب تبدیل به وسیله‌ی آموزشی از راه دور برای نوجوانان و جوانان شده است.