خداحافظی ماجدی با وزارت نفت/ زنگنه هنوز معاون بین الملل ندارد

معاون وزیر نفت در امور بین الملل در حالی امروز با حضور وزیر نفت و معاونانش در مراسمی از وزارت نفت خداحافظی می کند و راهی آلمان می شود که هنوز زنگنه گزینه مشخصی را برای به دست گرفتن سکان این معاونت مهم معرفی نکرده است.

استقبال ایران از توافق در یمن

سخنگوی وزرات امور خارجه با استقبال از توافق حاصله بین معترضان و دولت یمن، این توافق را مرهون هوشمندی مردم یمن و خویشتن‌داری دولت، احزاب و جریان‌های سیاسی و اجتماعی آن کشور در روند اعتراض‌های اخیر دانست.

از زنگ گفتگو تا آموزش حقوق شهروندی3 خواسته روحانی از آموزش و پرورش چه شد؟

سال گذشته دکتر حسن روحانی که ماه‌های ابتدایی حضورش بر مسند ریاست جمهوری را می‌گذراند با حضور در دبیرستان دخترانه‌ای در شهر تهران پس از نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی و طرح پرسش مهر، دو درخواست مهم از آموزش و پرورش مبنی بر آموزش حقوق شهروندی به دانش‌آموزان و ایجاد زنگ انشا، گفت‌وگو و کتابخوانی داشت.

«فاطمه هاشمی» تبرئه شد

وکیل‌مدافع فاطمه هاشمی از صدور رای برائت برای موکلش خبر داد.

امضای توافقنامه سیاسی میان حوثی‌ها و دولت یمن/استاندار صنعا هم استعفا کرد

هیات حوثی‌ها در صنعا توافقنامه سیاسی را با ریاست جمهوری یمن با حضور فرستاده سازمان ملل به این کشور و همچنین رئیس جمهور امضا کردند.

شمس لنگرودی بستری شد

شمس لنگرودی دچار بیماری و خون‌ریزی داخلی شد.

آغاز مذاکرات آشتی فلسطین در قاهره

مقامات امنیتی مصر اظهار داشتند: گروه‌های فتح و حماس مذاکرات آشتی میان خود را در قاهره در آستانه مذاکراتی که قرار است با رژیم صهیونیستی نسبت به تحکیم آتش بس 26 اوت انجام شود، آغاز کردند.