1414324484634_Nadimi-30.jpg

/سفر رئیس قوه قضائیه به لرستان/واکنش آملی‌لاریجانی به اظهارنظر وزارت خارجه آمریکا درباره حصر

رئیس قوه قضائیه در واکنش به اظهارنظر وزارت خارجه آمریکا درباره حصر خطاب به وزارت خارجه آمریکا و رئیس‌جمهور این کشور گفت که شما هیچ غلطی نمی‌توانید بکنید.

نوبخت خبر دادحذف تدریجی یارانه پردرآمدها آغاز شده است

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از اجرایی شدن حذف یارانه پردرآمدها خبر داد و گفت که یارانه افراد خارج از کشور به طور کامل حذف شده است.

جهانگیری :مسیر توسعه روابط ایران و عراق برگشت ناپذیر است

معاون اول رییس جمهور خطاب به تجار و فعالان اقتصادی ایران گفت: مطمئن باشید مسیر توسعه روابط ایران و عراق مسیری برگشت ناپذیر است و باید در جهت گسترش مناسبات فی‌مابین تلاش کنیم.

در نمایشگاه فناوری فضاییمدل فضاپیمای سرنشین دار و ماهواره مخابراتی ایران به نمایش در آمد

جدیدترین دستاوردها و طرح‌های فضایی محققان و متخصصان پژوهشگاه فضایی ایران با حضور رئیس جمهور در نمایشگاه فناوری فضایی تجلی اقتدار ملی ارائه شد.

ابتکار: حل معضل گردوغبار به پشتوانه اجتماعی نیاز دارد

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در اهواز گفت: شاید نگاه علمی توام با دوراندیشی در حل مشکلات، مورد پسند برخی​ها واقع نشود اما اگر امروز ما دچار صدماتی هستیم به دلیل نگاه غیرکارشناسی و عدم پایبندی به قانون و برنامه است.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز مطرح کرداحتمال ریاست هاشمی شاهرودی بر مجلس خبرگان/تلاش برای هماهنگی جامعتین با مصباح

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز معتقد است که احتمالا آیت الله هاشمی شاهرودی به ریاست مجلس خبرگان خواهد رسید.

همزمان با درخواست یمن برای تاخیر در برگزاری اجلاس اعراب؛انصارالله یمن: شورای امنیت در خدمت القاعده است/موافقت حوثی‌ها با تشکیل کمیته عالی انقلابی

یکی از رهبران برجسته جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که قطعنامه شورای امنیت که در آن از جنبش انصارالله خواسته شده بود از نهادهای دولتی و مناطق تحت کنترل خود عقب‌نشینی کند در خدمت القاعده است. در همین حال نماینده دائم یمن در قاهره خواهان تاخیر در برگزاری نشست فوق‌العاده وزرای خارجه عرب شد که قرار است فردا (چهارشنبه) برای بررسی اوضاع یمن برگزار شود.

فیلمبرداری از اجراهای فجر برای همه یا هیچ‌کس!

با حضور نمایندگان کنسولی کشور عراق در اجرای دونوازی پیانو و بربط سامان احتشامی و مجید ناظم‌پور، یکی از قواعد جشنواره زیر پا گذاشته شد.

کرسی پوشالی فوتبالی‌های پرسپولیس در هیئت مدیره

پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس که بارها مدعی نادیده گرفتنشان در سمت‌های مدیریتی بودند، پس از آن که در جایگاه مدنظر دارای کرسی شدند، تنها حضوری غیر اثرگذار و ناکارآمد داشته اند.

عضو کارگروه میقان تأکید کرد:تامین حقابه میقان راهکار جلوگیری از تکرار داستان خوزستان در اراک

عضو کارگروه میقان مشارکت دستگاه‌های مرتبط را ضامن اجرای پایدار طرح مدیریت جامع زیست‌بومی تالاب میقان عنوان کرد.

ابداع دستگاهی برای درمان نقص مادرزادی سوراخ‌ بین دهلیزی قلب از سوی محققان ایرانی

پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی تهران دستگاهی برای درمان نقص مادرزادی سوراخ بین دهلیزی ارائه دادند که استفاده از این روش بیماران را از انجام اعمال جراحی برای درمان این نقص بی‌نیاز می‌کند.

بزرگترین دانشکده فنی دختران خاورمیانه کجاست؟

دکتر مهاجرانی در آستانه 33 سالگی دانشکده فنی حرفه‌ای دخترانه دکتر شریعتی تهران، با اشاره مهجور ماندن این دانشکده، ازتلاش مسئولین برای برند کردن دانشکده شریعتی به عنوان بزرگترین دانشکده فنی دختران خاورمیانه خبرداد.

نشست خبری رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلومحسن رضوانی: برای میزبانی مسابقات جهانی توسعه واترپلو از بالاترین نهادها درخواست کمک داریم

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: من با حضور بخش خصوصی در تمام ارکان موافق هستم به جز ورزش پایه.

آخرین قیمت‌ها از بازار انواع گوشت افزایش 1800 تومانی هر کیلو مرغ در یک ماه

مقایسه قیمت انواع مواد پروتئینی با اواخر ماه گذشته نشان دهنده افزایش قیمت مرغ و ثبات نسبی قیمت گوشت قرمز و انواع ماهی است.

تازه‌ترین اخبار از لیبی/حملات مجدد جنگنده‌های مصری و لیبیایی به مواضع داعش

به دنبال اعدام 21 مسیحی مصری به دست داعش در لیبی جنگنده‌های مصری و لیبیایی بار دیگر حملاتی را علیه پایگاه‌های داعش در این کشور انجام دادند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش: ایران به عنوان یک قدرت در منطقه،‎ وحشت غربی‎ها را برانگیخته‎ است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: امروز ایران به یک کشور بزرگ و مستقل و یک قدرت منطقه‎ای تبدیل شده است که وحشت غربی‎ها را برانگیخته‎است.

خاطراتی از شهید الله‌دادی در عملیات‌های کربلای 4 و والفجر 8

یکی از رزمندگان لشکر 41 ثارالله گفت:شهید الله‌دادی با سن کمی که داشت بسیار زود رشد کرد و توانست با همکاری شهید زندی‌نیان بحث آتش پشتیبانی و نحوه اجرا آن را انجام بدهد و قسمتی به عنوان تطبیق آتش را آماده کرد.

امام جمعه اهل سنت زاهدان:آمریکا و اسرائیل برای اسلام احترام قائل باشند

امام جمعه اهل سنت زاهدان گفت: محققان باید بیندیشند که چه عللی افراط گرایی را در جهان اسلام ایجاد کرده است.

سرگردانی بیماران سرطانی در بیمارستان شهید بهشتی همدان

بیماران سرطانی در همدان برای انجام شیمی درمانی با مشکل نبود تخت خالی و عدم پذیرش مواجه هستند.